אודות

מתכנת דרופל

המושך בחוטים

אמיר סימן טוב

שמי אמיר סימן טוב, מנהל ובעלים של חברת "פרקטיקול". יש לי ניסיון של 14 שנים בתחום הנדסת התכנה, בניית אתרים, ניהול פרויקטים, אדריכלות מידע (IA) כולל ניתוח צרכים ואפיון וניסיון רב בהדרכת קורסים בתכנה ובכתיבתם. אני מכיר מגוון רחב מאוד של טכנולוגיות ומעורה ביותר בשוק בישראל ובעולם בכל הקשור לתכנה בכלל ולבניית אתרים בפרט.

עבור הלקוחות שלי אני מספק את המקצוענים הטובים ביותר בכל תחום במהלך הפיתוח - ניסוח הדרישות והאפיון, אם נדרש עיצוב גרפי - אז מעצב איכותי, מתכנתים ברמה גבוהה, ובקרת איכות מקיפה. כשיש לי חשק, אני משקיע גם בכתיבת כתבות דרופל כאן בבלוג של האתר.

אם אתה זקוק לשיחה אישית איתי של מספר דקות, אתה מוזמן להרים טלפון - 073-224-8585.
לחלופין, לחץ כאן לשם מילוי פרטי הפרויקט שלך ונחזור אליך בהקדם.

 

איזה שירות עשוי לעניין אותך?

1. אתה בודק אפשרות שנבנה עבורך את האתר שלך

הצעת מחיר מסודרת תישלח אליך לאחר שנקבל ממך את מסמכי האפיון שהכנת או שהכינו עבורך. אם אין לך מסמכים כאלה, נעזור לך להגדיר מה בדיוק נדרש מן האתר מבחינה מבנית, תפקודית וחזותית באמצעות פגישות אפיון. הצעת המחיר אותה תקבל כוללת פירוט מדויק ומדוקדק של משימות הבנייה של האתר.

2. בחרת בדרופל כמערכת הנכונה לבניית האתר שלך

פגישות אפיון יאפשרו לנו לבנות עבורך אפיון טכני מדויק, מסמך שיאפשר לך לקבל הצעות מחיר רציניות מספקי שירות שונים. באמצעות מסמך האפיון יוכלו לתת לך הערכות מדויקות יותר לגבי עלות הבנייה ומשכהּ. תוכל להציע לפרקטיקול להתחרות אף היא מול חברות שונות על אספקת הבנייה עצמה - כך לא תהיה שבוי של אף ספק שירות.

3. אתה בשלב של בחינת טכנולוגיות, שפות ומערכות שונות

פגישת ייעוץ של שעתיים-שלוש, תוך חקירה בלשית שתי-וערב של הצרכים שלך, תאפשר לנו להמליץ לך על המתודולוגיות, הפרדיגמות והכלים הטובים ביותר עבור המשימה שלפניך. אם נגיע למסקנה שדרופל היא הדבר הנכון - נאמר לך; אם לדעתנו יש אפשרויות טובות יותר - נספר לך עליהן. אנו מתמצאים מאוד בשוק בניית האתרים על המערכות לניהול תוכן ומסגרות הפיתוח הקיימות בו.

4. אתה רוצה ללמוד דרופל בעצמך ולקחת חלק בבניית האתר שלך

פגישות עבודה לימודיות הן מה שאתה צריך, במהלכן נבחן את מסמך האפיון של הפרויקט ונלמד כיצד יש לממש אותו הלכה למעשה. ובאמת, למה שרק אנחנו נדע דרופל? שגם אתה תדע! אם אתה איש טכני באופי שלך, אנחנו יכולים לבנות את האתר תוך שיתוף מלא שלך! באופן זה, תוכל להמשיך ולתחזק את האתר בעצמך, לפחות בתחומים הפחות מורכבים. למעשה, תלמד דרופל במחיר דומה לעלות של בניית האתר עצמו.

אז איך מתחילים? - לחץ כאן וספר לי על הפרויקט שלך.

מנהל חברת פרויקטים? נעזור לך להקים צוות לבניית מערכות בדרופל עבור לקוחותיך. קליק!
Drupal page. Permalink: http://practicall.co.il/1/node/364