באיזה רכיבים אתם משתמשים?

דרופל modules

סיפור לקוח: לקוח התעניין ברכיבים - מודולים - אותם אנו מתכוונים להוסיף לאתר שלנו, מהו העורך החזותי בו נשתמש (אם צריך) וכדומה.

לקוח, המפגין אכפתיות בצד הטכני של השירות אותו הוא מקבל, מתקבל בשמחה יתרה אצל ספקים הדוגלים בשקיפות ובעירוב הלקוח בתהליך בניית האתר. הסברנו ללקוח שבאופן עקרוני קיימת גמישות בשימוש ברכיבים ולעתים יש חלופות שונות על מנת לספק תוצאות דומות. עם זאת, בהחלט יש לנו "ארגז כלים" סטנדרטי העושה שימוש ברכיבים מצוינים, עליהם אנו ממליצים גם לכם. צייּנו בפני הלקוח את הרכיבים ואנו משתפים אתכם בפוסט הזה.

ובכן, אנו משתמשים בדרך כלל ברכיבים נפוצים ויציבים, כאלו שעושים בהם שימוש אתרים רבים ברחבי העולם. זה נכון לגבי האתרים השונים שאנו בונים באופן כללי, ונכון עוד יותר לגבי האתר שלכם, היות שדרישותיו סטנדרטיות למדיי. גישה זו מפחיתה את הסבירות להיתקלות בבעיות ומעלה את הסיכוי לקבלת עדכונים רלוונטיים במהלך תקופת חייו של האתר.

בתור דוגמאות לרכיבים העיקריים בהם אנו עושים שימוש, וסביר להניח שגם באתר שלכם נזדקק להם, ניתן לציין את הרכיבים Views, CTools, Entity Reference, Global Redirect, Metatag, Webform. כל קישור מוביל ישירות לעמוד הסטטיסטיקה של השימוש באותו הרכיב.

בקשר לעורך חזותי - על פי דרישות האתר כפי שהבנו אותן בשלב זה, אין צורך בתכונה זו מכיוון שהנתונים מוזנים באופן מובנה (structured) ומסוגננים באופן אחיד באמצעות קוד גיליונות סגנון - CSS. עם זאת, אם יתגלה בהמשך הדרך צורך בעורך המאפשר עיצוב ייחודי לעמוד מסוים, נשתמש בעורך הפופולרי CKEditor שיש לו רכיב נפלא בדרופל.

Drupal report. Permalink: http://practicall.co.il/1/node/829